تماس با ما

نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

پرتال مشتریان

پرتال فارغ التحصیلان (وزارت بهداشت)

 

یکی از پروژه های موفق نرم افزاری سما سامانه راه اندازی سامانه پرتال فارغ التحصیلان در وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می باشد .این سامانه فرآیند دستی ، دشوار و زمان بر تایید فراغت از تحصیل توسط وزارت بهداشت را بسیار ساده ، سریع و کم هزینه ساخته است. علاوه بر این با حذف حداقل 35000 مکاتبه در سال که در این ارتباط صورت می گرفت ضمن کاهش هزینه و افزایش سرعت و دقت در انجام کار گام کوچکی در راستای حفظ محیط زیست در جلوگیری از استفاده غیر ضروری از کاغذ برداشته شده است و با کاهش مراجعه حضوری به مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، هزینه های مادی و معنوی آن را بسیار تقلیل داده و ضمن ارتقا کیفی انجام کار رضایتمندی مخاطب را در پی داشته است.


این سامانه ارتباط آنلاین حدود 45 دانشگاه علوم پزشکی کشور و حدود 78 دانشگاه آزاد علوم پزشکی را با اداره فارغ التحصیلان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فراهم ساخته و سالانه حدود 20.000 دانشجو از طریق این سامانه فارغ التحصیل و به اداره طرح وزارتخانه معرفی میشوند .


یکی از مزایای این سامانه بکارگیری سامانه پیامک برای اطلاع رسانی و پی گیری از وضعیت فراغت از تحصیل می باشد که ارباب رجوع را از مراجعه حضوری به وزارتخانه بی نیاز کرده است.
و ...

حذف بیش از 35.000 مکاتبه در سال
کمک به حفظ محیط زیست با کاهش مصرف کاغذ
ارتقا کیفیت و کاهش هزینه ارائه خدمات
افزایش سرعت و سهولت انجام کار
کاهش مراجعه حضوری به وزارت بهداشت
افزایش رضایتمندی ارباب رجوع
دسترسی سریع و آسان به اطلاعات
انتقال آنلاین اطلاعات به سایر بخشهای مرتبط
تشکیل بانک اطلاعات فارغ التحصیلان
حذف سفرهای بین شهری و کاهش هزینه ها و ریسکهای مربوطه

گروه امنیتی سما