تماس با ما

نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

پرتال مشتریان

بانک اطلاعات نخبگان وزارت بهداشت

 

پس از حدود 2 سال تلاش و پی گیری سرانجام در سال 1391 سامانه جامع مدیریت اطلاعات دانشجویان استعداد درخشان در وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی طراح و پیاده سازی شد. این سامانه منسجم با سیستم مدیریت امور آموزشی «سما» کار میکند. و توسط آن تمامی اطلاعات و

فعالیتهای مربوط به دانشجویان استعداد درخشان در دانشگاههای علوم پزشکی کشور جمع آوری ، ثبت و پردازش می شود و با انتقال آنلاین اطلاعات به مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی در وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی، امکان نظارت و همچنین درسترسی به اطلاعات و آمار جامع دانشجویان استعداد درخشان فراهم خواهد شد.

در این سامانه اطلاعات فردی بهراه اطلاعات تمامی فعالیتهای تحصیلی، پژوهشی، فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی دانشجویان استعداد درخشان جمع آوری و به همراه مدارک و مستندات پس از تایید واحدهای مربوطه در دانشگاهها ثبت و نگهداری میشود و همزمان اطلاعات فوق بصورت آنلاین در بانک اطلاعات دانشجویان استعداد درخشان وزارت بهداشت بروز رسانی میگردد. با اجرای این پروژه ضمن حذف تمامی فرآیندهای دستی در دانشگاههای علوم پزشکی کشور و وزارت بهداشت در خصوص مدیریت اطلاعات و آمار دانشجویان استعداد درخشان امکان نظارت دقیق، سریع و به موقع به آمار و اطلاعات ثبت شده در خصوص دانشجویان استعداد درخشان فراهم شده و با ایجاد گزارشهای مدیریتی و تعریف شاخصهای آماری میتوان خدمات مطلوب تری را به این دسته از دانشجویان ارائه کرد.


با اجرای این پروژه بار دیگر نرم افزاری سما سامانه تجربی موفقی را در اجرای پروژه های کشوری و ملی به نمایش گذاشت و گامی دیگر برای پیشبرد اهداف شرکت در زمینه توسعه خدمات نرم افزاری و ارتقا اتوماسیون نرم افزاری سازمانهای طرف قرارداد برداشته شد. این پروژه مقارن با عید سعید فطر در نشست وزیر بهداشت ، درمان و آموزشی پزشکی با دانشجویان استعداد درخشان در سال 91 رونمایی شد.

 

گروه امنیتی سما