تماس با ما

نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

پرتال مشتریان

طراحی و پیاده سازی سامانه تسهیلات ارز دانشجوی

با توجه به نوسانات ارزی در سالهای قبل دریافت ارز دانشجویی به یکی از معضلات  و بحرانهای  روزمره وزارت بهداشت تبدیل شده بود و برای ساماندهی و کنترل اوضاع وزارتخانه بعضا مجبور  به استفاده از نیروی انتظامی برای ایجاد آرامش در میان ازدحام کنندگان متقاضی ارز دانشجویی  می‌شد. از این‌رو و با دستور موکد وزیر وقت کار طراحی و پیاده  سازی سامانه ارز  دانشجویی در بازه ای کمتر از ۳ ماه آغاز شد. و بر این اساس شرکت متعهد شد تا سامانه مذکور را برای پایان دادن به تجمع افراد و حذف فرآیندهای دستی مربوطه در کمتر از ۳ ماه راه اندازی و تحویل دهد.
پیاده سازی سامانه فوق در زمان تعیین شده و علاوه بر آن اسکن بیش از ۳۰۰ هزار برگ سند مرتبط با موضوع ارز دانشجویی از جمله اقدامات چشمگیر شرکت در وزارت بهداشت بود به نحوی که سامانه مذکور با کمترین خطای ممکن در زمان مقرر بهره برداری شد و هم اکنون نیز با موفقیت به فعالیت خود ادامه می‌دهد. و براساس آن بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان درخواستهای خود را ارایه داده و پس از انجام کارهای کارشناسی براساس جدول زمانی و نوبت تعیین شده مراجعه کرده و نامه ارز خود را دریافت می‌کنند و دیگر از ازدحام و هرج و مرج در فضای وزارت بهداشت در این خصوص خبری نیست،
این سامانه از طریق نشانی http://mohed.behdasht.gov.ir/educationportal قابل دسترس مخاطبان می باشد. که اجرای موفق آن زمینه ساز انجام سایر سامانه های مورد نیاز مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت توسط شرکت «سما سامانه» شد.

گروه امنیتی سما