تماس با ما

نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

پرتال مشتریان

نخستین نماینده طلایی اف سکیور در ایران

تلاش بی وقفه و ارایه خدمات فنی در سطح برترین استاندارد های جهانی در کنار طی کردن دوره های فنی و بازاریابی ارایه شده توسط شرکت اف سکیور به ثمر نشست و نام شرکت سما سامانه تجهیز به عنوان اولین شریک طلایی اف سکیور در ایران در وبسایت رسمی شرکت اف سکیور ثبت شد. رضایت مشتریان از خدمات ارایه شده، کیفیت بالای انتی ویروس اف سکیور و امنیت کاملی که کاربران در پناه این انتی ویروس پرقدرت تجربه می کنند از دلایل اصلی استقبال مشتریان و کارشناسان فنی به آنتی ویروس اف سکیور میباشد.

 

 

 

اف سکیور برنده جایزه بالاترین حفاظت در سال ۲۰۱۶ ، محصولی معتبر و قدرتمند ساخت کشور فنلاند میباشد . این محصول در پنج سال اخیر همواره به عنوان قدرتمند ترین آنتی ویروس رده سازمانی جهان در تست های AV_Test معرفی شده است. آزمایشگاه AV_Test مورد تایید کلیه تولیدکنندگان محصولات آنتی ویروس میباشد. اف سکیور از جمله پر سابقه ترین آنتی ویروس ها است که از سال ۱۹۸۸ مشغول به فعالیت در حوزه امنیت شبکه است. با ورود رسمی آنتی ویروس اف سکیور به بازار ایران تحولی جدید در این عرصه به وقوع پیوست و کاربران بسیاری از آنتی ویرس های دیگر به این آنتی ویروس قدرتمند اروپایی مهاجرت کردند. سهولت کاربری، ویژگی های متوع ، ماژول های قدرتمند و عملکرد موثر این آنتی ویروس در برابر حملات باج افزاری در کنار خدمات پشتیبانی و آموزش به کاربران از ویژگی های مهم این انتی ویروس محسوب می گردد که آنرا به انتخاب اول کارشناسان امنیت سایبری تبدیل کرده است.
گروه شرکت های سما با تکیه بر 18 سال سابقه خود در زمینه تامین و تولید راهکارهای نرم افزاری ، سخت افزاری و امنیت سایبری با ارایه محصولات متنوعی چون انتی ویروس اف سکیور، راهکار اسکنر اسیب پذیری ACUNETIX ، گواهی امنیتی SSL ، فایروال های استرم شیلد و وف از شرکت PENTA SECURITY یک سبد کامل از محصولات امنیتی به مشتریان خود ارایه می نماید.

گروه امنیتی سما