نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


فهرست مشتریان

وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
وزارت علوم تحقیقات و فناوری
تعداد 49 دانشگاه دولتی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری
تعداد 50 دانشگاه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی(تمامی دانشگاههای وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی)*
تعداد 125 موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی(نزدیک به 50 درصد از موسسات فعال آموزش عالی غیر انتفاعی کل کشور)
تعداد 7 مراکز علمی - کاربردی و سایر مراکز آموزش عالی
تعداد 7 پژوهشگاه و پژوهشکده ها

 

در صورت نیاز به فهرست کامل مشتریان با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمائید یا در خواست خود را به پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمائید.

گروه امنیتی سما

مرجع اخبار و آموزش امنیت شبکه گروه امنیتی سما
  • تست نفوذ پذیری رویه ای است که برای ارزیابی امنیت نرم افزاری یک سازمان استفاده می شود. کارشناسان تست نفوذ که عمدتا دانش برنامه نویسی بالایی دارند، با استفاده از تکنیک های نفوذ، یک حمله واقعی را روی بستر تارگت شبیه سازی می کنند تا به این وسیله سطح امنیت یک سیستم را مشخص کنند. […] نوشته آزمون تست نفوذ چیست؟ اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این آموزش تصویری با آموزش تصویری دور زدن Cloudflare در خدمت شما عزیزان هستیم. همانطور که مطلع هستید Cloudflare بعلت امکانات زیادی که در اختیار مدیران سایت های قرار می دهد، بسیار محبوبیت پیدا کرده است بخصوص در میان سایت هایی که مورد هدف حملات تکذیب سرویس قرار گرفته اند. ( دور زدن Cloudflare […] نوشته آموزش تصویری دور زدن Cloudflare اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • مقوله امنیت و تست نفوذ به یکی از مهمترین مباحث روز دنیا در سازمان های تجاری و فعال تبدیل شده است. ( دوره CEH v10 ) یکی از دوره هایی که دانشجویان را آماده یادگیری مسائل امنیتی و تست نفوذ می کند، دوره White Hat Hacking است. مدرس این دوره Keith Barker می باشد که […] نوشته دانلود White Hat Hacking v10 | دوره CEH v10 اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما