نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


فهرست مشتریان

وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
وزارت علوم تحقیقات و فناوری
تعداد 49 دانشگاه دولتی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری
تعداد 50 دانشگاه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی(تمامی دانشگاههای وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی)*
تعداد 125 موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی(نزدیک به 50 درصد از موسسات فعال آموزش عالی غیر انتفاعی کل کشور)
تعداد 7 مراکز علمی - کاربردی و سایر مراکز آموزش عالی
تعداد 7 پژوهشگاه و پژوهشکده ها

 

در صورت نیاز به فهرست کامل مشتریان با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمائید یا در خواست خود را به پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمائید.

گروه امنیتی سما

اموزش هک - تکنیک های هک و امنیت گروه امنیتی سما
  • در این پست هدف، آشنا کردن شما با نوعی از ایجاد اختلال در وب موسوم به حملات DDOS یا distributed denial of service attack است که بیشترین شیوع را دارد. حمله DDOS چیست؟ حمله ddos به زبان ساده یعنی سرازیر کردن تقاضاهای زیاد به یک سرور (کامپیوتر قربانی یا هدف) و استفاده بیش از حد […] نوشته حملات DDOS چیست؟ اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • این مقاله از سوی موسسه sans ارایه شده است و مربوط به قسمت (Infosec Reading Room) اتاق مطالعات امنیتی می باشد. ( مقالات SANS ) این مقاله تحت حمایت نرم افزاری موسسه Sans می باشد و استفاده از آن بدون ذکر نام نگارنده مجاز نمیباشد. این مقاله برای اولین بار توسط گروه امنیتی سما ترجمه […] نوشته ترجمه مقالات SANS : تئوری های هوشمند برای به دام انداختن موفق تهدیدات – قسمت اول اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این بخش با دانلود دوره تصویری Practical Web App Pentesting with Kali Linux در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. با وجود هکرهای خبره و تهدیدهای بالقوه که در اطراف دنیای مجازی چرخش می کنند، یادگیری علم تست نفوذ و پنتست یک ضرورت مطلق برای افراد و سازمان ها به منظور محافظت از سیستم های […] نوشته دانلود دوره Practical Web App Pentesting with Kali Linux اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما