فهرست مشتریان

نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


فهرست مشتریان

وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
وزارت علوم تحقیقات و فناوری
تعداد 49 دانشگاه دولتی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری
تعداد 50 دانشگاه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی(تمامی دانشگاههای وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی)*
تعداد 125 موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی(نزدیک به 50 درصد از موسسات فعال آموزش عالی غیر انتفاعی کل کشور)
تعداد 7 مراکز علمی - کاربردی و سایر مراکز آموزش عالی
تعداد 7 پژوهشگاه و پژوهشکده ها

 

در صورت نیاز به فهرست کامل مشتریان با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمائید یا در خواست خود را به پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمائید.

گروه امنیتی سما

مرجع اخبار و آموزش امنیت شبکه گروه امنیتی سما
  • طبق عادت هفته گذشته با گزارش باج افزار های منتشر شده در هفته های اخیر در تاریخ ۲۳ مرداد در خدمت شما عزیزان هستیم در این روزهای گذشته اخبار زیادی در مورد باج افزارها منتشر نشد و بیشتر اخبار مربوط به باج افزارهای کوچک بود. کشف باج افزار جدید RewyWare S!Ri باج افزار جدیدی بنام […] نوشته گزارش باج افزار های منتشر شده در هفته های اخیر – ۲۳ مرداد اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این بخش با فایل تصویری سخنرانی پریسا تبریز ، مدیر امنیت شرکت گوگل، در کنفرانس Black Hat 2018 در خدمت شما هستیم. در ابتدا یک معرفی داشته باشیم از پریسا تبریز بر اساس سایت ویکی پدیا : پریسا تبریز (به انگلیسی: Parisa Tabriz) (متولد ۱۹۸۳) متخصص امنیت رایانه‌ای اهل ایالات متحده است. او هم […] نوشته ویدئو سخنرانی پریسا تبریز در کنفرانس Black Hat 2018 اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در روزهای گذشته یک نسخه جدید از باج افزار Dharma کشف شد که باج افزار CMB نامیده می شود و افزونه .cmb را به فایل های رمزگذاری شده اضافه می کند. این باج افزار اولین بار توسط Micheal Gillespie و از طریق ID Ransomware کشف شد. در ادامه درباره نحوه ی چگونگی آلوده سازی این باج […] نوشته انتشار ورژن جدید باج افزار Dharma بنام باج افزار CMB اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما