نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


فهرست مشتریان

وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
وزارت علوم تحقیقات و فناوری
تعداد 49 دانشگاه دولتی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری
تعداد 50 دانشگاه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی(تمامی دانشگاههای وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی)*
تعداد 125 موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی(نزدیک به 50 درصد از موسسات فعال آموزش عالی غیر انتفاعی کل کشور)
تعداد 7 مراکز علمی - کاربردی و سایر مراکز آموزش عالی
تعداد 7 پژوهشگاه و پژوهشکده ها

 

در صورت نیاز به فهرست کامل مشتریان با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمائید یا در خواست خود را به پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمائید.

گروه امنیتی سما

مرجع اخبار و آموزش امنیت شبکه گروه امنیتی سما
  • در این بخش با ویدئوهای کنفرانس گروه Black Hat در سال ۲۰۱۸ که در آسیا و در کشور سنگاپور برگزار شد، در خدمت شما هستیم. این کنفرانس توسط گروه Black Hat برگزار شد، در مجموع در ۴ روز از تاریخ ۲۰ الی ۲۳ مارس در شهر Marina Bay Sands برگزار شد، از بالاترین کیفیت و […] نوشته ویدئوهای کنفرانس گروه Black Hat آسیا ۲۰۱۸ اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این بخش با آموزش نصب اسکنر nikto بر روی ubuntu در خدمت عزیزان خواهیم بود. امروزه امنیت وب سایت ها و وب سرورها یکی از دغدغه های اصلی مدیران وب سایت ها می باشد. یکی از روش هایی که مدیران می توانند تا حدودی دغدغه های خود را کاهش دهند استفاده از اسکنر های […] نوشته آموزش نصب اسکنر nikto بر روی ubuntu اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • پیشینه فنی فیشینگ برای فهمیدن اینکه چگونه فیشینگ کار می کند و چرا انجام آن بسیار آسان است، کمیپس زمینه تکنیکی در مورد پروتکل ها، تکنولوژی و تاکتیک های پشت رویه (فیشینگ) ممکن است مفید باشد. در زیر بعضی از عناصر اصلی مربوط به حملات فیشینگ آمده است: پروتکل انتقال ایمیل ساده (SMTP) SMTP پروتکلی […] نوشته فیشینگ : تجزیه و تحلیل یک مشکل در حال رشد : قسمت سوم اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما