نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


گروه امنیتی سما

اموزش هک - تکنیک های هک و امنیت گروه امنیتی سما
  • یکی از خطرناک ترین باج افزارهایی که تا بحال بسیاری از سیستم ها را درگیر خودش کرده است، باج افزار GandCrab می باشد. این باج افزار بعلت استفاده از هوش مصنوعی و همچنین پاک کردن ردپای خود، بسیار خطرناک می باشد و همین قابلیتش باعث شده است که نسبت به بقیه باج افزارها، دکریپتور کمتری […] نوشته انتشار دکریپتور باج افزار GandCrab ورژن های ۱ تا ۵٫۱ اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • هانی پات یک سیستم متصل به شبکه می باشد که بعنوان یک تله برای جذب نفوذگران سایبری استفاده می شود. از هانی پات برای شناسایی، حذف و یا مطالعه در مورد تلاش های هکرها برای دسترسی غیر مجاز به سیستم ها استفاده می شود. در این مقاله ما سعی خواهیم کرد توضیح روشنی در مورد […] نوشته هانی پات چیست ؟ | What Is Honeypot اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این بخش با معرفی و دانلود دوره SANS 401 که موضوع آن Security Essentials Bootcamp می باشد، در خدمت شما عزیزان هستیم. در دوره SANS 401 ، موثرترین آموزش ها برای جلوگیری از حملات و شناسایی نفوذگران با تکنیک های عملی را فرا خواهید گرفت که بعد از این دوره می توانید به طور […] نوشته معرفی و دانلود دوره SANS 401 | دوره Security Essentials Bootcamp اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما