نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


طراحی و پیاده سازی سامانه تسهیلات ارز دانشجوی

با توجه به نوسانات ارزی در سالهای قبل دریافت ارز دانشجویی به یکی از معضلات  و بحرانهای  روزمره وزارت بهداشت تبدیل شده بود و برای ساماندهی و کنترل اوضاع وزارتخانه بعضا مجبور  به استفاده از نیروی انتظامی برای ایجاد آرامش در میان ازدحام کنندگان متقاضی ارز دانشجویی  می‌شد. از این‌رو و با دستور موکد وزیر وقت کار طراحی و پیاده  سازی سامانه ارز  دانشجویی در بازه ای کمتر از ۳ ماه آغاز شد. و بر این اساس شرکت متعهد شد تا سامانه مذکور را برای پایان دادن به تجمع افراد و حذف فرآیندهای دستی مربوطه در کمتر از ۳ ماه راه اندازی و تحویل دهد.
پیاده سازی سامانه فوق در زمان تعیین شده و علاوه بر آن اسکن بیش از ۳۰۰ هزار برگ سند مرتبط با موضوع ارز دانشجویی از جمله اقدامات چشمگیر شرکت در وزارت بهداشت بود به نحوی که سامانه مذکور با کمترین خطای ممکن در زمان مقرر بهره برداری شد و هم اکنون نیز با موفقیت به فعالیت خود ادامه می‌دهد. و براساس آن بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان درخواستهای خود را ارایه داده و پس از انجام کارهای کارشناسی براساس جدول زمانی و نوبت تعیین شده مراجعه کرده و نامه ارز خود را دریافت می‌کنند و دیگر از ازدحام و هرج و مرج در فضای وزارت بهداشت در این خصوص خبری نیست،
این سامانه از طریق نشانی http://mohed.behdasht.gov.ir/educationportal قابل دسترس مخاطبان می باشد. که اجرای موفق آن زمینه ساز انجام سایر سامانه های مورد نیاز مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت توسط شرکت «سما سامانه» شد.

گروه امنیتی سما

اموزش هک - تکنیک های هک و امنیت گروه امنیتی سما
  • بنا به سوالات زیاد و درخواست های زیادی که انجام شده بود، امروز با آموزش دسترسی به دارک وب با Tor در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. در ابتدا تعریفی داشته باشیم از دارک وب : ( آموزش دسترسی به دارک وب با Tor ) دارک وب ( Dark Web ) چیست؟ Dark Web یک […] نوشته آموزش دسترسی به دارک وب با Tor اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این بخش با دانلود دوره آموزش فایروال Checkpoint در خدمت عزیزان خواهیم بود. شرکت چک پوینت (Check Point)، در سال ۱۹۹۳ توسط گیل شوئد (Gil Shwed) و دوستش شلومو کرمر (Shlomo Kramer) تأسیس شد.( فایروال Checkpoint ) مقر مرکزی این شرکت در شهر تل‌آویو واقع‌ شده است و دفاتری نیز در آمریکا، بلاروس، سوئد، […] نوشته دانلود دوره آموزش فایروال Checkpoint اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • دوره CompTIA PenTest + یک گواهینامه سطح متوسط در زمینه مهارت های حرفه ای امنیت سایبری است به منظور تسلط کامل بر شناسایی، بهره برداری، گزارش و مدیریت آسیب پذیری های شبکه پایه گذاری شده است. CompTIA PenTest + تنها آزمون تست نفوذ است که در مرکز تست PUE در VUE انجام شده است، سوالات […] نوشته دانلود دوره CompTIA PenTest + اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما