نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


طراحی و پیاده سازی سامانه تسهیلات ارز دانشجوی

با توجه به نوسانات ارزی در سالهای قبل دریافت ارز دانشجویی به یکی از معضلات  و بحرانهای  روزمره وزارت بهداشت تبدیل شده بود و برای ساماندهی و کنترل اوضاع وزارتخانه بعضا مجبور  به استفاده از نیروی انتظامی برای ایجاد آرامش در میان ازدحام کنندگان متقاضی ارز دانشجویی  می‌شد. از این‌رو و با دستور موکد وزیر وقت کار طراحی و پیاده  سازی سامانه ارز  دانشجویی در بازه ای کمتر از ۳ ماه آغاز شد. و بر این اساس شرکت متعهد شد تا سامانه مذکور را برای پایان دادن به تجمع افراد و حذف فرآیندهای دستی مربوطه در کمتر از ۳ ماه راه اندازی و تحویل دهد.
پیاده سازی سامانه فوق در زمان تعیین شده و علاوه بر آن اسکن بیش از ۳۰۰ هزار برگ سند مرتبط با موضوع ارز دانشجویی از جمله اقدامات چشمگیر شرکت در وزارت بهداشت بود به نحوی که سامانه مذکور با کمترین خطای ممکن در زمان مقرر بهره برداری شد و هم اکنون نیز با موفقیت به فعالیت خود ادامه می‌دهد. و براساس آن بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان درخواستهای خود را ارایه داده و پس از انجام کارهای کارشناسی براساس جدول زمانی و نوبت تعیین شده مراجعه کرده و نامه ارز خود را دریافت می‌کنند و دیگر از ازدحام و هرج و مرج در فضای وزارت بهداشت در این خصوص خبری نیست،
این سامانه از طریق نشانی http://mohed.behdasht.gov.ir/educationportal قابل دسترس مخاطبان می باشد. که اجرای موفق آن زمینه ساز انجام سایر سامانه های مورد نیاز مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت توسط شرکت «سما سامانه» شد.

گروه امنیتی سما

مرجع اخبار و آموزش امنیت شبکه گروه امنیتی سما
  • ابزار، تکنیک ها، بهره برداری و اداره حوادث ( معرفی دوره SEC504 SANS ) قسما اول را می توانید از این قسمت مطالعه نمایید. معرفی سرفصل ها : ۵۰۴٫۱ – بررسی گام به گام حوادث و جرائم رایانه ای ( معرفی دوره SEC504 SANS ) قسمت اول این بخش، مدل ارزشمند گام به گام مدیریت […] نوشته معرفی دوره SEC504 SANS – قسمت دوم اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • حملات انکار سرویس یا DoS که مخفف Denial Of Service Attack می باشد، حملاتی است که به معنی از دسترس خارج کردن یک سیستم یا شبکه است بطوری که دسترسی به آن برای کاربران امکان پذیر نباشد. ( حملات DoS ) حملات DoS این کار را با ایجاد ترافیک مصنوعی و یا ارسال اطلاعاتی که […] نوشته حملات DOS چیست؟ اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • طی یک سری آموزش قصد داریم آموزش کامل و گام به گام اسکنر nmap را خدمت شما دوستان ارائه دهیم. این آموزش ها از سطح مقدماتی آغاز شده و تا سطح متوسط و پیشرفته ادامه خواهد یافت. ( اسکنر nmap ) اسکنر nmap به دو صورت گرافیکی و کامندی در دسترس می باشد که ما […] نوشته آموزش گام به گام اسکنر nmap – قسمت اول اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما