نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


طراحی و پیاده سازی سامانه تسهیلات ارز دانشجوی

با توجه به نوسانات ارزی در سالهای قبل دریافت ارز دانشجویی به یکی از معضلات  و بحرانهای  روزمره وزارت بهداشت تبدیل شده بود و برای ساماندهی و کنترل اوضاع وزارتخانه بعضا مجبور  به استفاده از نیروی انتظامی برای ایجاد آرامش در میان ازدحام کنندگان متقاضی ارز دانشجویی  می‌شد. از این‌رو و با دستور موکد وزیر وقت کار طراحی و پیاده  سازی سامانه ارز  دانشجویی در بازه ای کمتر از ۳ ماه آغاز شد. و بر این اساس شرکت متعهد شد تا سامانه مذکور را برای پایان دادن به تجمع افراد و حذف فرآیندهای دستی مربوطه در کمتر از ۳ ماه راه اندازی و تحویل دهد.
پیاده سازی سامانه فوق در زمان تعیین شده و علاوه بر آن اسکن بیش از ۳۰۰ هزار برگ سند مرتبط با موضوع ارز دانشجویی از جمله اقدامات چشمگیر شرکت در وزارت بهداشت بود به نحوی که سامانه مذکور با کمترین خطای ممکن در زمان مقرر بهره برداری شد و هم اکنون نیز با موفقیت به فعالیت خود ادامه می‌دهد. و براساس آن بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان درخواستهای خود را ارایه داده و پس از انجام کارهای کارشناسی براساس جدول زمانی و نوبت تعیین شده مراجعه کرده و نامه ارز خود را دریافت می‌کنند و دیگر از ازدحام و هرج و مرج در فضای وزارت بهداشت در این خصوص خبری نیست،
این سامانه از طریق نشانی http://mohed.behdasht.gov.ir/educationportal قابل دسترس مخاطبان می باشد. که اجرای موفق آن زمینه ساز انجام سایر سامانه های مورد نیاز مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت توسط شرکت «سما سامانه» شد.

گروه امنیتی سما

مرجع اخبار و آموزش امنیت شبکه گروه امنیتی سما
  • امروزه بحث امنیت وب سایت و تست نفوذ به چالشی حساس و مهم بدل شده است. در فضای مجازی هیچ وقت امنیت ۱۰۰ % نبوده و نخواهد بود اما می توان با روش هایی دسترسی نفوذگران را محدود نمود، برای وب مستران و طراح های وب سایت این نکته حائز اهمیت بوده که چگونه می […] نوشته چگونه امنیت وب سایت خود را افزایش دهیم؟ اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • فیشینگ هدف دار ( آموزش فیشینگ ) با آگاه تر شدن کاربران رایانه ای در مورد خطرات کلاهبرداری آنلاین و فیشینگ، کاربران از برخی از طرح های رایج کلاهبرداری آنلاین اجتناب می کنند، بنابراین مجرمان شروع به تغییر تاکتیک های خود کرده اند. در نتیجه حمله ای به نام “فیشینگ هدف دار” ، شایع تر […] نوشته فیشینگ : تجزیه و تحلیل یک مشکل در حال رشد : قسمت پنجم اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • تنها چند ساعت پس از انتشار نسخه جدید iOS 12.1 ، رمز عبور این نسخه توسط هکرها بایپس و دور زده شد. ( بایپس پسورد iOS 12.1 ) مهاجم با بایپس کردن پسورد می تواند تمام مکالمات خصوصی را در یک آیفون قفل شده ببیند. هک و بایپس رمز عبور توسط یکی از محققان امنیتی اسپانیا، […] نوشته بایپس پسورد iOS 12.1 تنها چند ساعت بعد از انتشار اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما