نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


طراحی و پیاده سازی سامانه تسهیلات ارز دانشجوی

با توجه به نوسانات ارزی در سالهای قبل دریافت ارز دانشجویی به یکی از معضلات  و بحرانهای  روزمره وزارت بهداشت تبدیل شده بود و برای ساماندهی و کنترل اوضاع وزارتخانه بعضا مجبور  به استفاده از نیروی انتظامی برای ایجاد آرامش در میان ازدحام کنندگان متقاضی ارز دانشجویی  می‌شد. از این‌رو و با دستور موکد وزیر وقت کار طراحی و پیاده  سازی سامانه ارز  دانشجویی در بازه ای کمتر از ۳ ماه آغاز شد. و بر این اساس شرکت متعهد شد تا سامانه مذکور را برای پایان دادن به تجمع افراد و حذف فرآیندهای دستی مربوطه در کمتر از ۳ ماه راه اندازی و تحویل دهد.
پیاده سازی سامانه فوق در زمان تعیین شده و علاوه بر آن اسکن بیش از ۳۰۰ هزار برگ سند مرتبط با موضوع ارز دانشجویی از جمله اقدامات چشمگیر شرکت در وزارت بهداشت بود به نحوی که سامانه مذکور با کمترین خطای ممکن در زمان مقرر بهره برداری شد و هم اکنون نیز با موفقیت به فعالیت خود ادامه می‌دهد. و براساس آن بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان درخواستهای خود را ارایه داده و پس از انجام کارهای کارشناسی براساس جدول زمانی و نوبت تعیین شده مراجعه کرده و نامه ارز خود را دریافت می‌کنند و دیگر از ازدحام و هرج و مرج در فضای وزارت بهداشت در این خصوص خبری نیست،
این سامانه از طریق نشانی http://mohed.behdasht.gov.ir/educationportal قابل دسترس مخاطبان می باشد. که اجرای موفق آن زمینه ساز انجام سایر سامانه های مورد نیاز مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت توسط شرکت «سما سامانه» شد.

گروه امنیتی سما

مرجع اخبار و آموزش امنیت شبکه گروه امنیتی سما
  • مهم‌ترین کارهایی که مدیران کسب و کارها برای کاهش آسیب‌پذیری‌های امینیت سایبری شرکت خود می‌توانند انجام دهند کدام هستند؟ ( امنیت سایبری ) مدنیک: اگر به جنبه‌های مدیریتی، سازمانی و استراتژیک امنیت سایبری توجه نکنید، بخش‌های مهمی را از دست می‌دهید. بسیاری از افراد روی توسعه‌ی بهتر سخت‌افزار و نرم‌افزار کار می‌کنند و این، کار […] نوشته تصورات اشتباه مدیران در مورد امنیت سایبری – قسمت دوم اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این بخش با مقاله ای با موضوع جلوگیری از حملات sql injection در asp.net در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. این مقاله ترجمه یکی از مقالات سایت Mikesdotnetting می باشد. در این مقاله سعی شده حملات sql injection بررسی شود و راه های مقابله با آن نیز آموزش داده شوند. قسمت دوم : در […] نوشته جلوگیری از حملات sql injection در asp.net – قسمت دوم اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این بخش با آموزش نرم افزار وایرشارک در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. وایرشارک یک ابزار بسیار قدرتمند در تحلیل و آنالیز ترافیک و پروتکل های شبکه می باشد که کمک بسیار زیادی به ادمین ها شبکه دراین مورد می کند. وایرشارک یک برنامه رایگان است که به شما اجازه می دهد تا data […] نوشته آموزش نرم افزار وایرشارک | Wireshark Essential Training اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما