نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


طراحی و پیاده سازی پرتال خدمات آموزشی (وزارت بهداشت)

 

پس از اجرای موفقیت آمیز دو پروژه خدمات دهی آنلاین به مخاطبان امور آموزشی در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با پیشنهاد شرکت مقرر شد تا سایر ادارت مرکز خدمات آموزشی نیز تحت پوشش سامانه ای مشابه قرار گیرند. از همین روی شرکت با رویکردی جدید ایده پرتال متمرکز خدمات آموزشی را که از سالها پیش ارایه کرده بود مجدد به جریان انداخت و براساس آن مقرر شد تمامی خدمات مورد ارایه در مرکز خدمات آموزشی تحت پوشش پرتال مذکور قرار گیرند
 از این‌رو علاوه بر دوسامانه فارغ التحصیلان و ارز دانشجویی سامانه های ارزشیابی مدارک دانش آموختگان خارج از کشور و انتقال دانشجویان خارج از کشور به دانشگاههای داخل کشور نیز در دستور کار قرار گرفت و پس از تحلیل و طراحی به صورت کاملا آنلاین و تحت وب در اختیار کارشناسان وزارت بهداشت و مخاطبین مربوطه قرار گرفت. و هم اکنون از طریق نشانی http://mohed.behdasht.gov.ir/educationserviceportal قابل دسترس می باشد.

گروه امنیتی سما

مرجع اخبار و آموزش امنیت شبکه گروه امنیتی سما
  • ابزار، تکنیک ها، بهره برداری و اداره حوادث ( معرفی دوره SEC504 SANS ) قسما اول را می توانید از این قسمت مطالعه نمایید. معرفی سرفصل ها : ۵۰۴٫۱ – بررسی گام به گام حوادث و جرائم رایانه ای ( معرفی دوره SEC504 SANS ) قسمت اول این بخش، مدل ارزشمند گام به گام مدیریت […] نوشته معرفی دوره SEC504 SANS – قسمت دوم اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • حملات انکار سرویس یا DoS که مخفف Denial Of Service Attack می باشد، حملاتی است که به معنی از دسترس خارج کردن یک سیستم یا شبکه است بطوری که دسترسی به آن برای کاربران امکان پذیر نباشد. ( حملات DoS ) حملات DoS این کار را با ایجاد ترافیک مصنوعی و یا ارسال اطلاعاتی که […] نوشته حملات DOS چیست؟ اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • طی یک سری آموزش قصد داریم آموزش کامل و گام به گام اسکنر nmap را خدمت شما دوستان ارائه دهیم. این آموزش ها از سطح مقدماتی آغاز شده و تا سطح متوسط و پیشرفته ادامه خواهد یافت. ( اسکنر nmap ) اسکنر nmap به دو صورت گرافیکی و کامندی در دسترس می باشد که ما […] نوشته آموزش گام به گام اسکنر nmap – قسمت اول اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما