نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


طراحی و پیاده سازی پرتال خدمات آموزشی (وزارت بهداشت)

 

پس از اجرای موفقیت آمیز دو پروژه خدمات دهی آنلاین به مخاطبان امور آموزشی در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با پیشنهاد شرکت مقرر شد تا سایر ادارت مرکز خدمات آموزشی نیز تحت پوشش سامانه ای مشابه قرار گیرند. از همین روی شرکت با رویکردی جدید ایده پرتال متمرکز خدمات آموزشی را که از سالها پیش ارایه کرده بود مجدد به جریان انداخت و براساس آن مقرر شد تمامی خدمات مورد ارایه در مرکز خدمات آموزشی تحت پوشش پرتال مذکور قرار گیرند
 از این‌رو علاوه بر دوسامانه فارغ التحصیلان و ارز دانشجویی سامانه های ارزشیابی مدارک دانش آموختگان خارج از کشور و انتقال دانشجویان خارج از کشور به دانشگاههای داخل کشور نیز در دستور کار قرار گرفت و پس از تحلیل و طراحی به صورت کاملا آنلاین و تحت وب در اختیار کارشناسان وزارت بهداشت و مخاطبین مربوطه قرار گرفت. و هم اکنون از طریق نشانی http://mohed.behdasht.gov.ir/educationserviceportal قابل دسترس می باشد.

گروه امنیتی سما

اموزش هک - تکنیک های هک و امنیت گروه امنیتی سما
  • بنا به سوالات زیاد و درخواست های زیادی که انجام شده بود، امروز با آموزش دسترسی به دارک وب با Tor در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. در ابتدا تعریفی داشته باشیم از دارک وب : ( آموزش دسترسی به دارک وب با Tor ) دارک وب ( Dark Web ) چیست؟ Dark Web یک […] نوشته آموزش دسترسی به دارک وب با Tor اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این بخش با دانلود دوره آموزش فایروال Checkpoint در خدمت عزیزان خواهیم بود. شرکت چک پوینت (Check Point)، در سال ۱۹۹۳ توسط گیل شوئد (Gil Shwed) و دوستش شلومو کرمر (Shlomo Kramer) تأسیس شد.( فایروال Checkpoint ) مقر مرکزی این شرکت در شهر تل‌آویو واقع‌ شده است و دفاتری نیز در آمریکا، بلاروس، سوئد، […] نوشته دانلود دوره آموزش فایروال Checkpoint اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • دوره CompTIA PenTest + یک گواهینامه سطح متوسط در زمینه مهارت های حرفه ای امنیت سایبری است به منظور تسلط کامل بر شناسایی، بهره برداری، گزارش و مدیریت آسیب پذیری های شبکه پایه گذاری شده است. CompTIA PenTest + تنها آزمون تست نفوذ است که در مرکز تست PUE در VUE انجام شده است، سوالات […] نوشته دانلود دوره CompTIA PenTest + اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما