نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


طراحی و پیاده سازی پرتال خدمات آموزشی (وزارت بهداشت)

 

پس از اجرای موفقیت آمیز دو پروژه خدمات دهی آنلاین به مخاطبان امور آموزشی در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با پیشنهاد شرکت مقرر شد تا سایر ادارت مرکز خدمات آموزشی نیز تحت پوشش سامانه ای مشابه قرار گیرند. از همین روی شرکت با رویکردی جدید ایده پرتال متمرکز خدمات آموزشی را که از سالها پیش ارایه کرده بود مجدد به جریان انداخت و براساس آن مقرر شد تمامی خدمات مورد ارایه در مرکز خدمات آموزشی تحت پوشش پرتال مذکور قرار گیرند
 از این‌رو علاوه بر دوسامانه فارغ التحصیلان و ارز دانشجویی سامانه های ارزشیابی مدارک دانش آموختگان خارج از کشور و انتقال دانشجویان خارج از کشور به دانشگاههای داخل کشور نیز در دستور کار قرار گرفت و پس از تحلیل و طراحی به صورت کاملا آنلاین و تحت وب در اختیار کارشناسان وزارت بهداشت و مخاطبین مربوطه قرار گرفت. و هم اکنون از طریق نشانی http://mohed.behdasht.gov.ir/educationserviceportal قابل دسترس می باشد.

گروه امنیتی سما

مرجع اخبار و آموزش امنیت شبکه گروه امنیتی سما
  • امروزه بحث امنیت وب سایت و تست نفوذ به چالشی حساس و مهم بدل شده است. در فضای مجازی هیچ وقت امنیت ۱۰۰ % نبوده و نخواهد بود اما می توان با روش هایی دسترسی نفوذگران را محدود نمود، برای وب مستران و طراح های وب سایت این نکته حائز اهمیت بوده که چگونه می […] نوشته چگونه امنیت وب سایت خود را افزایش دهیم؟ اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • فیشینگ هدف دار ( آموزش فیشینگ ) با آگاه تر شدن کاربران رایانه ای در مورد خطرات کلاهبرداری آنلاین و فیشینگ، کاربران از برخی از طرح های رایج کلاهبرداری آنلاین اجتناب می کنند، بنابراین مجرمان شروع به تغییر تاکتیک های خود کرده اند. در نتیجه حمله ای به نام “فیشینگ هدف دار” ، شایع تر […] نوشته فیشینگ : تجزیه و تحلیل یک مشکل در حال رشد : قسمت پنجم اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • تنها چند ساعت پس از انتشار نسخه جدید iOS 12.1 ، رمز عبور این نسخه توسط هکرها بایپس و دور زده شد. ( بایپس پسورد iOS 12.1 ) مهاجم با بایپس کردن پسورد می تواند تمام مکالمات خصوصی را در یک آیفون قفل شده ببیند. هک و بایپس رمز عبور توسط یکی از محققان امنیتی اسپانیا، […] نوشته بایپس پسورد iOS 12.1 تنها چند ساعت بعد از انتشار اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما