نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


طراحی و پیاده سازی پرتال خدمات آموزشی (وزارت بهداشت)

 

پس از اجرای موفقیت آمیز دو پروژه خدمات دهی آنلاین به مخاطبان امور آموزشی در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با پیشنهاد شرکت مقرر شد تا سایر ادارت مرکز خدمات آموزشی نیز تحت پوشش سامانه ای مشابه قرار گیرند. از همین روی شرکت با رویکردی جدید ایده پرتال متمرکز خدمات آموزشی را که از سالها پیش ارایه کرده بود مجدد به جریان انداخت و براساس آن مقرر شد تمامی خدمات مورد ارایه در مرکز خدمات آموزشی تحت پوشش پرتال مذکور قرار گیرند
 از این‌رو علاوه بر دوسامانه فارغ التحصیلان و ارز دانشجویی سامانه های ارزشیابی مدارک دانش آموختگان خارج از کشور و انتقال دانشجویان خارج از کشور به دانشگاههای داخل کشور نیز در دستور کار قرار گرفت و پس از تحلیل و طراحی به صورت کاملا آنلاین و تحت وب در اختیار کارشناسان وزارت بهداشت و مخاطبین مربوطه قرار گرفت. و هم اکنون از طریق نشانی http://mohed.behdasht.gov.ir/educationserviceportal قابل دسترس می باشد.

گروه امنیتی سما

مرجع اخبار و آموزش امنیت شبکه گروه امنیتی سما
  • مهم‌ترین کارهایی که مدیران کسب و کارها برای کاهش آسیب‌پذیری‌های امینیت سایبری شرکت خود می‌توانند انجام دهند کدام هستند؟ ( امنیت سایبری ) مدنیک: اگر به جنبه‌های مدیریتی، سازمانی و استراتژیک امنیت سایبری توجه نکنید، بخش‌های مهمی را از دست می‌دهید. بسیاری از افراد روی توسعه‌ی بهتر سخت‌افزار و نرم‌افزار کار می‌کنند و این، کار […] نوشته تصورات اشتباه مدیران در مورد امنیت سایبری – قسمت دوم اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این بخش با مقاله ای با موضوع جلوگیری از حملات sql injection در asp.net در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. این مقاله ترجمه یکی از مقالات سایت Mikesdotnetting می باشد. در این مقاله سعی شده حملات sql injection بررسی شود و راه های مقابله با آن نیز آموزش داده شوند. قسمت دوم : در […] نوشته جلوگیری از حملات sql injection در asp.net – قسمت دوم اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این بخش با آموزش نرم افزار وایرشارک در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. وایرشارک یک ابزار بسیار قدرتمند در تحلیل و آنالیز ترافیک و پروتکل های شبکه می باشد که کمک بسیار زیادی به ادمین ها شبکه دراین مورد می کند. وایرشارک یک برنامه رایگان است که به شما اجازه می دهد تا data […] نوشته آموزش نرم افزار وایرشارک | Wireshark Essential Training اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما