نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


سامانه و پرتال جامع دانشجویان شاهد و ایثارگر (وزارت بهداشت)

 

آخرین همکاری شرکت با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی طراحی و پیاده سازی سامانه اطلاعات و عملیات دانشجویان شاهد و ایثارگر در تمامی دانشگاههای علوم پزشکی و ستادکل دانشجویان شاهد و  ایثارگر در در وازرت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد. این پروژه در زمان ویرایش این مستند (زمستان ۹۳) مراحل نهایی پیاده سازی خود را طی می‌کند و مطابق برنامه زمانبندی انجام گرفته از ابتدای سال ۹۴ در تمامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور عملیاتی خواهد شد و مانند سایر سامانه های مشابه در وزارت بهاشت ، درمان و آموزش  پزشکی آخرین اطلاعات ثبت شده از طریق وب سرویس به بانک اطلاعاتی مربوطه در وزارتخانه انتقال یافته و مورد استفاده مدیران و کارشناسان مربوطه قرار خواهد گرفت.
فعالیت اصلی این سامانه تکمیل اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر منسجم با سامانه مدیریت امور آموزشی «سما» و همچنین مکانیزاسیون تمامی فرآیندهای مرتبط با دانشجویان شاهد و ایثارگر نظیر: استاد مشاور، کلاسهای جبرانی، مسابقات علمی و ورزشی و ... سایر فعالیتهای مرتبط با دانشجویان شاهد و ایثارگر می‌باشد. همچنین نظام اطلاعات و آمار مربوطه که پیش از این بصورت دستی تهیه می‌شد بصورت مکانیزه و مبتنی بر بانک اطلاعاتی تشکیل شده عمل می‌کند و فرآیند بودجه ریزی مربوطه نیز بر مبنای اطلاعات و آمار استخراج شده عمل خواهد کرد.

گروه امنیتی سما

مرجع اخبار و آموزش امنیت شبکه گروه امنیتی سما
  • ابزار، تکنیک ها، بهره برداری و اداره حوادث ( معرفی دوره SEC504 SANS ) قسما اول را می توانید از این قسمت مطالعه نمایید. معرفی سرفصل ها : ۵۰۴٫۱ – بررسی گام به گام حوادث و جرائم رایانه ای ( معرفی دوره SEC504 SANS ) قسمت اول این بخش، مدل ارزشمند گام به گام مدیریت […] نوشته معرفی دوره SEC504 SANS – قسمت دوم اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • حملات انکار سرویس یا DoS که مخفف Denial Of Service Attack می باشد، حملاتی است که به معنی از دسترس خارج کردن یک سیستم یا شبکه است بطوری که دسترسی به آن برای کاربران امکان پذیر نباشد. ( حملات DoS ) حملات DoS این کار را با ایجاد ترافیک مصنوعی و یا ارسال اطلاعاتی که […] نوشته حملات DOS چیست؟ اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • طی یک سری آموزش قصد داریم آموزش کامل و گام به گام اسکنر nmap را خدمت شما دوستان ارائه دهیم. این آموزش ها از سطح مقدماتی آغاز شده و تا سطح متوسط و پیشرفته ادامه خواهد یافت. ( اسکنر nmap ) اسکنر nmap به دو صورت گرافیکی و کامندی در دسترس می باشد که ما […] نوشته آموزش گام به گام اسکنر nmap – قسمت اول اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما