نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


سامانه و پرتال جامع دانشجویان شاهد و ایثارگر (وزارت بهداشت)

 

آخرین همکاری شرکت با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی طراحی و پیاده سازی سامانه اطلاعات و عملیات دانشجویان شاهد و ایثارگر در تمامی دانشگاههای علوم پزشکی و ستادکل دانشجویان شاهد و  ایثارگر در در وازرت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد. این پروژه در زمان ویرایش این مستند (زمستان ۹۳) مراحل نهایی پیاده سازی خود را طی می‌کند و مطابق برنامه زمانبندی انجام گرفته از ابتدای سال ۹۴ در تمامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور عملیاتی خواهد شد و مانند سایر سامانه های مشابه در وزارت بهاشت ، درمان و آموزش  پزشکی آخرین اطلاعات ثبت شده از طریق وب سرویس به بانک اطلاعاتی مربوطه در وزارتخانه انتقال یافته و مورد استفاده مدیران و کارشناسان مربوطه قرار خواهد گرفت.
فعالیت اصلی این سامانه تکمیل اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر منسجم با سامانه مدیریت امور آموزشی «سما» و همچنین مکانیزاسیون تمامی فرآیندهای مرتبط با دانشجویان شاهد و ایثارگر نظیر: استاد مشاور، کلاسهای جبرانی، مسابقات علمی و ورزشی و ... سایر فعالیتهای مرتبط با دانشجویان شاهد و ایثارگر می‌باشد. همچنین نظام اطلاعات و آمار مربوطه که پیش از این بصورت دستی تهیه می‌شد بصورت مکانیزه و مبتنی بر بانک اطلاعاتی تشکیل شده عمل می‌کند و فرآیند بودجه ریزی مربوطه نیز بر مبنای اطلاعات و آمار استخراج شده عمل خواهد کرد.

گروه امنیتی سما

مرجع اخبار و آموزش امنیت شبکه گروه امنیتی سما
  • مهم‌ترین کارهایی که مدیران کسب و کارها برای کاهش آسیب‌پذیری‌های امینیت سایبری شرکت خود می‌توانند انجام دهند کدام هستند؟ ( امنیت سایبری ) مدنیک: اگر به جنبه‌های مدیریتی، سازمانی و استراتژیک امنیت سایبری توجه نکنید، بخش‌های مهمی را از دست می‌دهید. بسیاری از افراد روی توسعه‌ی بهتر سخت‌افزار و نرم‌افزار کار می‌کنند و این، کار […] نوشته تصورات اشتباه مدیران در مورد امنیت سایبری – قسمت دوم اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این بخش با مقاله ای با موضوع جلوگیری از حملات sql injection در asp.net در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. این مقاله ترجمه یکی از مقالات سایت Mikesdotnetting می باشد. در این مقاله سعی شده حملات sql injection بررسی شود و راه های مقابله با آن نیز آموزش داده شوند. قسمت دوم : در […] نوشته جلوگیری از حملات sql injection در asp.net – قسمت دوم اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این بخش با آموزش نرم افزار وایرشارک در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. وایرشارک یک ابزار بسیار قدرتمند در تحلیل و آنالیز ترافیک و پروتکل های شبکه می باشد که کمک بسیار زیادی به ادمین ها شبکه دراین مورد می کند. وایرشارک یک برنامه رایگان است که به شما اجازه می دهد تا data […] نوشته آموزش نرم افزار وایرشارک | Wireshark Essential Training اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما