نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


سامانه و پرتال جامع دانشجویان شاهد و ایثارگر (وزارت بهداشت)

 

آخرین همکاری شرکت با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی طراحی و پیاده سازی سامانه اطلاعات و عملیات دانشجویان شاهد و ایثارگر در تمامی دانشگاههای علوم پزشکی و ستادکل دانشجویان شاهد و  ایثارگر در در وازرت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد. این پروژه در زمان ویرایش این مستند (زمستان ۹۳) مراحل نهایی پیاده سازی خود را طی می‌کند و مطابق برنامه زمانبندی انجام گرفته از ابتدای سال ۹۴ در تمامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور عملیاتی خواهد شد و مانند سایر سامانه های مشابه در وزارت بهاشت ، درمان و آموزش  پزشکی آخرین اطلاعات ثبت شده از طریق وب سرویس به بانک اطلاعاتی مربوطه در وزارتخانه انتقال یافته و مورد استفاده مدیران و کارشناسان مربوطه قرار خواهد گرفت.
فعالیت اصلی این سامانه تکمیل اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر منسجم با سامانه مدیریت امور آموزشی «سما» و همچنین مکانیزاسیون تمامی فرآیندهای مرتبط با دانشجویان شاهد و ایثارگر نظیر: استاد مشاور، کلاسهای جبرانی، مسابقات علمی و ورزشی و ... سایر فعالیتهای مرتبط با دانشجویان شاهد و ایثارگر می‌باشد. همچنین نظام اطلاعات و آمار مربوطه که پیش از این بصورت دستی تهیه می‌شد بصورت مکانیزه و مبتنی بر بانک اطلاعاتی تشکیل شده عمل می‌کند و فرآیند بودجه ریزی مربوطه نیز بر مبنای اطلاعات و آمار استخراج شده عمل خواهد کرد.

گروه امنیتی سما

اموزش هک - تکنیک های هک و امنیت گروه امنیتی سما
  • بنا به سوالات زیاد و درخواست های زیادی که انجام شده بود، امروز با آموزش دسترسی به دارک وب با Tor در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. در ابتدا تعریفی داشته باشیم از دارک وب : ( آموزش دسترسی به دارک وب با Tor ) دارک وب ( Dark Web ) چیست؟ Dark Web یک […] نوشته آموزش دسترسی به دارک وب با Tor اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این بخش با دانلود دوره آموزش فایروال Checkpoint در خدمت عزیزان خواهیم بود. شرکت چک پوینت (Check Point)، در سال ۱۹۹۳ توسط گیل شوئد (Gil Shwed) و دوستش شلومو کرمر (Shlomo Kramer) تأسیس شد.( فایروال Checkpoint ) مقر مرکزی این شرکت در شهر تل‌آویو واقع‌ شده است و دفاتری نیز در آمریکا، بلاروس، سوئد، […] نوشته دانلود دوره آموزش فایروال Checkpoint اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • دوره CompTIA PenTest + یک گواهینامه سطح متوسط در زمینه مهارت های حرفه ای امنیت سایبری است به منظور تسلط کامل بر شناسایی، بهره برداری، گزارش و مدیریت آسیب پذیری های شبکه پایه گذاری شده است. CompTIA PenTest + تنها آزمون تست نفوذ است که در مرکز تست PUE در VUE انجام شده است، سوالات […] نوشته دانلود دوره CompTIA PenTest + اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما