نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


سامانه و پرتال جامع دانشجویان شاهد و ایثارگر (وزارت بهداشت)

 

آخرین همکاری شرکت با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی طراحی و پیاده سازی سامانه اطلاعات و عملیات دانشجویان شاهد و ایثارگر در تمامی دانشگاههای علوم پزشکی و ستادکل دانشجویان شاهد و  ایثارگر در در وازرت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد. این پروژه در زمان ویرایش این مستند (زمستان ۹۳) مراحل نهایی پیاده سازی خود را طی می‌کند و مطابق برنامه زمانبندی انجام گرفته از ابتدای سال ۹۴ در تمامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور عملیاتی خواهد شد و مانند سایر سامانه های مشابه در وزارت بهاشت ، درمان و آموزش  پزشکی آخرین اطلاعات ثبت شده از طریق وب سرویس به بانک اطلاعاتی مربوطه در وزارتخانه انتقال یافته و مورد استفاده مدیران و کارشناسان مربوطه قرار خواهد گرفت.
فعالیت اصلی این سامانه تکمیل اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر منسجم با سامانه مدیریت امور آموزشی «سما» و همچنین مکانیزاسیون تمامی فرآیندهای مرتبط با دانشجویان شاهد و ایثارگر نظیر: استاد مشاور، کلاسهای جبرانی، مسابقات علمی و ورزشی و ... سایر فعالیتهای مرتبط با دانشجویان شاهد و ایثارگر می‌باشد. همچنین نظام اطلاعات و آمار مربوطه که پیش از این بصورت دستی تهیه می‌شد بصورت مکانیزه و مبتنی بر بانک اطلاعاتی تشکیل شده عمل می‌کند و فرآیند بودجه ریزی مربوطه نیز بر مبنای اطلاعات و آمار استخراج شده عمل خواهد کرد.

گروه امنیتی سما

مرجع اخبار و آموزش امنیت شبکه گروه امنیتی سما
  • امروزه بحث امنیت وب سایت و تست نفوذ به چالشی حساس و مهم بدل شده است. در فضای مجازی هیچ وقت امنیت ۱۰۰ % نبوده و نخواهد بود اما می توان با روش هایی دسترسی نفوذگران را محدود نمود، برای وب مستران و طراح های وب سایت این نکته حائز اهمیت بوده که چگونه می […] نوشته چگونه امنیت وب سایت خود را افزایش دهیم؟ اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • فیشینگ هدف دار ( آموزش فیشینگ ) با آگاه تر شدن کاربران رایانه ای در مورد خطرات کلاهبرداری آنلاین و فیشینگ، کاربران از برخی از طرح های رایج کلاهبرداری آنلاین اجتناب می کنند، بنابراین مجرمان شروع به تغییر تاکتیک های خود کرده اند. در نتیجه حمله ای به نام “فیشینگ هدف دار” ، شایع تر […] نوشته فیشینگ : تجزیه و تحلیل یک مشکل در حال رشد : قسمت پنجم اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • تنها چند ساعت پس از انتشار نسخه جدید iOS 12.1 ، رمز عبور این نسخه توسط هکرها بایپس و دور زده شد. ( بایپس پسورد iOS 12.1 ) مهاجم با بایپس کردن پسورد می تواند تمام مکالمات خصوصی را در یک آیفون قفل شده ببیند. هک و بایپس رمز عبور توسط یکی از محققان امنیتی اسپانیا، […] نوشته بایپس پسورد iOS 12.1 تنها چند ساعت بعد از انتشار اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما