سامانه یکپارچه دانشگاهی

سامانهٔ هوشمند یکپارچه و مدرن هم‌آوا و سامانهٔ جامع آموزش (سما ۸۵)

هم‌آوا نسل جدید سامانه جامع و یکپارچه مدیریت آموزش سما است که بر اساس تجربهٔ 20 سالهٔ شرکت مهندسی شده تا نیازهای امروز و آتی دانشگاه‌ها را پاسخ دهد. این سامانه با نگاهی جدی به نیاز دانشگاه‌ها به سامانه‌ای یکپارچه برای مدیریت جامع تمامی فرایندهای خود طراحی و پیاده‌سازی شده است و از نگاه فناوری برای کار در مقیاس‌هایی گسترده ایده‌آل است.

این سامانه علاوه بر داشتن مزایای سیستم قبلی سما نوآوری‌های بسیاری به همراه دارد. طراحی فرایند محور برای تشخیص و مدیریت موثرتر انواع فرایندهای موجود در دانشگاه، وجود زیرساخت‌های اطلاع‌رسانی هوشمند رخدادها، سامانهٔ مدیریت و ایجاد فرایندهای کاری و مدیریت درخواست‌ها، پوشش نیازهای رو به گسترش در حوزهٔ تحصیلات تکمیلی با معرفی سامانه‌های مدیریت تصویب پروپوزال تا مرحله دفاع،  سامانهٔ مدیریت فرایند آزمون جامع، سامانه مدیریت استعدادهای درخشان، سامانهٔ مدیریت پذیرش دانشجویان استعداد درخشان و … از دیگر مزایای این سامانه است.

این سامانه به صورت یکپارچه شامل سامانه‌های مدیریت امور آموزشی، مدیریت امور مالی، ارزشیابی 360 درجه، حق‌التدریس، امور هیات علمی، پژوهشی، خوابگاه، بایگانی الکترونیکی، مدیریت امور درخواست‌ها، سامانه مدیریت دانشجویان استعداد درخشان، سامانهٔ مدیریت دانشجویان شاهد و ایثارگر، سامانهٔ مدیریت پروپوزال و دفاع، آزمون جامع، پذیرش دانشجویان استعداد درخشان و ارشد و دکترا، نظرسنجی، اپ موبایل (دانشجو، استاد و کاربر) است.

محصولات سامانه یکپارچه دانشگاهی