سمایار

ویژگی ها و فعالیت های مرتبط با سمایار:

سه ویژگی سمایار

سمایار معتقد به پیشگیری است، یعنی باید پیش از بروز مشکل از وقوعش جلوگیری کرد. ما معتقدیم پشتیبانی باید کنار مشتری باشد، ما نباید مشکل کاربر را حل کنیم، بلکه باید کاری کنیم که مشکل پیش نیاید. سمایار رفتار هوشمندی دارد، یعنی تلاش می‌کند مشتری را در کمترین زمان ممکن به نتیجهٔ مطلوبی برساند. دسترس‌پذیر است، یعنی مشتری همیشه و همواره به کارشناس پشتیبانی دسترسی دارد.

فعالیت‌های سمایار

  • تولید ویدئوهای آموزشی محصولات برای معرفی، دسته‌بندی، نصب و راه‌اندازی و استفاده از آنها؛
  • تهیهٔ مستندات و راهنمای متنی سامانه؛
  • جمع‌آوری مستمر نظرات و بازخوردهای کاربران در بخش‌های مختلف سامانه؛
  • برگزاری مداوم جلسات آموزشی آنلاین برای کاربران سامانهٔ هم‌آوا در بازه‌های زمانی مختلف مانند پیش از انتخاب واحد و برگزاری وبینارهای نصب و راه‌اندازی سامانه؛
  • کمک به راه‌اندازی سامانه و پاسخگویی تلفنی و اینترنتی به مشتریان؛
  • برگزاری Sama Day

تیم پشتیبانی هم‌آوا همچنین به دنبال ایجاد وبگاه سمایار و همچنین نرم‌افزار موبایل آن برای پشتیبانی ۲۴ ساعته و نامحدود است.

Sama Day

سمایار در Sama Day فعالیت‌های از پیش تعیین‌شده برای برنامه‌های خاصِ پشتیبانی را اجرا می‌کند. مثلاً در خرداد ماه، زمان ثبت نمرات، یک Sama Day برای دانشگاه و مراکز آموزشی ثبت می‌شود. در هر Sama Day پیش از اعلام نیاز مشتری، فعالیت‌هایی نظیر برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری یا آنلاین، ارسال ویديوهای آموزشی مرتبط، یادآوری انجام برخی فرایندهای کاری به مدیران سامانه و کاربران برگزار می‌شود تا پیش از رسیدن به بازهٔ اجرای فرایند از بروز برخی مشکلات جلوگیری شود.

 

طراحی نسخهٔ آزمایشی هم‌آوا

سمایار در حال طراحی یک نسخهٔ آزمایشی از هم‌آوا است تا آن در اختیار کاربران (دانشجویان، اساتید و کارمندان) قرار دهد. کاربر در این نسخهٔ آزمایشی پیش از اعمال تغییرات در سامانهٔ اصلی آزمون و خطا می‌کند. به این ترتیب تغییرات آنها پیش از تأیید در سامانهٔ اصلی درج نمی‌شود و کاربر می‌تواند بدون نگرانی آنچه را در ذهن دارد انجام دهد و آسیبی به داده‌های اصلی و با ارزش وارد نکند.

سمایار آمادهٔ ارائهٔ مشاورهٔ فنی در حوزه‌های مختلفی به کاربران خود است، مواردی مانند روش‌ها و تکنیک‌های گزارش‌گیری، روش‌های تحلیل داده‌ها و … این نوع مشاوره‌ها که مشخصاً مشکلات مستقیم و فنی سامانهٔ هم‌آوا نیستند بدون چشم‌داشت مالی با اولویت‌بندی و دسته‌بندی درخواست‌ها به مشتریان ارائه می‌شود.