بایگانی‌ها: نظرات مشتریان

آقای دکتر علی رجب‌پور

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان از سال ۱۳۹۰ در حال استفاده از سامانه‌های سماست.

نرم‌افزارهای ارائه‌شده شرکت مناسبند و موجب راحتی امور آموزشی رایج، شفافیت پاسخ‌گویی و کاهش مراجعات حضوری دانشجویان و اساتید برای امور آموزشی شده است.

بنده برای راه‌اندازی سامانه‌های درخواست‌ها، حق‌التدریس، بایگانی و اخیرا سمالایو اقدام کردم. اگر چه در ابتدای هر راه‌اندازی مسائل فنی وجود دارد ولی با مساعدت تیم پشتیبانی و به خصوص پیگیری‌های مجموعه مدیریت این شرکت، مشکلات برطرف شده و هم اکنون از سه نرم‌افزار اول برای چندین ترم است که بدون مشکل، استفاده می‌کنیم.

خانم مهندس غفاری

دانشگاه علوم کشاورزی ساری از بدو تاسیس از سامانه‌های سما استفاده می‌کند. نرم‌افزارهای آموزش، حق‌التدریس، مالی، بایگانی الکترونیک، مدیریت درخواست‌ها، نظارت و ارزشیابی، ثبت‌نام آنلاین و سمالایو ازجمله سامانه‌هایی است که در این دانشگاه اجرایی شده است.

سماسامانه همیشه به تعهدات خود پایبند است. تیم کاری سما کامل و جامع خدمات پشتیبانی را ارائه می‌دهند و این شیوه تعامل با دانشگاه قابل تحسین است. قویا  اطمینان کامل دارم  با توجه به زحمات شبانه‌روزی همکاران سما در آینده شاهد موفقیت‌های ارزشمند آنها به ویژه در زمینهٔ آموزش مجازی خواهیم بود.

شرکت سما مخاطب بسیار خوبی برای ارائه پیشنهادات دانشگاه است و در طول اجرایی شدن سامانه‌ها، نیازهای دانشگاه را برطرف می‌کند. قابلیت فرم‌ساز در سامانهٔ مدیریت درخواست‌ها موجب استقرار بسیاری از فرم‌ها در این سامانه شده است و نیل به  هدف الکترونیک شدن  فرآیندها را برای دانشگاه میسر کرده است. با خدمات آموزشی  تحت وب از مراجعات  حضوری کاسته شده و با تسریع بخشیدن به ارائه خدمات، موجب رضایتمندی کارشناسان آموزش، اساتید و دانشجویان شده است.

با عنایت به شیوع ویروس کرونا و نیاز مبرم به سامانهٔ آموزش مجازی، خواهشمندم  تنظیمات لازم جهت برگزاری جلسات داخلی  و خارجی در سامانه انجام شود تا بدون نیاز به نرم‌افزارهای مجازی دیگر با توجه به بخشنامه‌های جدید و ممنوعیت استفاده از آنها، دانشگاه بتواند در بستر امن سمالایو جلسات خود را برگزار نماید.